/

bomontiada’da Can Ozan sahne alacak

Yapı Kredi bomontiada “World Akustik” konser serisi, 11 Ağustos Cuma akşamı başarılı vokal ve söz yazarı Can Ozan‘ı konuk edecek.

Yeni kuşağın sevilen isimlerinden olan Can Ozan, Deniz Tekin ile yaptıkları “Transatlantik” şarkısı ile büyük çıkış yakaladı. Ayrıca romantik şarkılarıyla da dikkat çeken Can Ozan, farklı şarkıcıların projelerinde de yer alarak geniş bir hayran kitlesi edindi. 11 Ağustos Cuma akşamı saat 21.00’de World Akustik sahnesinde müzikseverlerle buluşacak ve sevilen şarkılarını seslendirecek.

World Akustik konser serisi, 8 Eylül tarihine kadar her Cuma rap, hip-hop, rock ve alternatif müziğin sevilen isimlerine ev sahipliği yapmaya devam edecek.

*Yapı Kredi World’ün sponsorluğunda düzenlenen Yapı Kredi bomontiada “World Akustik” serisi konserlerine katılım ücretsizdir. 

Yorumunuz

Your email address will not be published.

Latest from Ajanda

Efes’in kayıp kapısı bulundu

Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın ‘Geleceğe Miras Sonsuz Efes’ projesi kapsamında Efes Antik Kenti’ndeki kazı çalışmaları devam

Kraliyet mühründe ilginç yazı

Kırıkkale’deki Büklükale kazı alanında, Japon arkeolog Doç. Dr. Kimiyoshi Matsumura liderliğindeki ekip tarafından bulunan Hitit kraliyet