/

Brad Pitt ve Tarantino yeniden aynı filmde

Deadline’ın haberine göre, ünlü aktör Brad Pitt, Quentin Tarantino‘nun son filmi “The Movie Critic”te başrol oynayacak.

İkili daha önce 2019 yapımı “Once Upon a Time in Hollywood”da birlikte çalışmış ve bu rol Pitt’e en iyi yardımcı erkek oyuncu dalında ilk Oscar’ını kazandırmıştı. Pitt ayrıca 2009 yapımı “Soysuzlar Çetesi”nde de rol aldı ve 1993 yapımı Tarantino’nun ortak senaristleri arasında yer aldığı “True Romance” filminde de yer aldı.

Tarantino’nun son filmi olduğu iddia edilen yeni yapım, 1977’de “The Popstar Pages” adlı kurgusal bir yayında çalışan bir eleştirmenin hikayesini konu alıyor. Tarantino, filmin “gerçekten yaşamış ama hiçbir zaman ünlü olmamış ve bir porno dergisi için film eleştirileri yazan bir adama dayandığını” söyledi.

Ünlü yönetmen daha önce Pitt’i “beyaz perdede kalan son film yıldızlarından biri” olarak tanımlamıştı.

Pitt de son olarak aksiyon gerilim filmi “Bullet Train”i ve “Babylon”u yönetti. Ayrıca “Top Gun: Maverick”in yönetmeni Joseph Kosinski’nin imzasını taşıyan F1 filminde de Javier Bardem ve Damson Idris ile birlikte rol alıyor.

Yorumunuz

Your email address will not be published.

Latest from Ajanda

Efes’in kayıp kapısı bulundu

Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın ‘Geleceğe Miras Sonsuz Efes’ projesi kapsamında Efes Antik Kenti’ndeki kazı çalışmaları devam

Kraliyet mühründe ilginç yazı

Kırıkkale’deki Büklükale kazı alanında, Japon arkeolog Doç. Dr. Kimiyoshi Matsumura liderliğindeki ekip tarafından bulunan Hitit kraliyet