/

Gary Oldman yıllar sonra itiraf etti

Son zamanlarda Christopher Nolan’ın yönetmenliğini üstlendiği “Oppenheimer” filminde yer alan ünlü oyuncu Gary Oldman, katıldığı Drew Barrymore Show’da yaptığı samimi açıklamalarla dikkat çekti.

2017’de evlendiği eşi Gisele Schmidt ile mutlu bir birliktelik sürdüren Oldman, önceki dört evliliğinde ise zaman zaman olaylı ayrılıklar yaşamış ve eski eşlerinin skandal iddialarıyla gündeme gelmişti.

Geçtiğimiz günlerde Drew Barrymore Show’a konuk olan 65 yaşındaki aktör, yaşadığı zorlukları ve ayrılıkları paylaştı. Oldman, özellikle Harry Potter ve Batman gibi gişe rekorları kıran serilerin, kendisini sıkıntılı dönemlerinde kurtardığını itiraf etti. Aktör, büyücü Sirius Black ve dedektif Jim Gordon rolleriyle bu projelerde yer alarak hem finansal olarak güvende hissettiğini hem de az iş yaparak daha fazla zamanını çocuklarıyla geçirebildiğini belirtti.

Gary Oldman’ın bahsettiği en zor ayrılık deneyimi, bir dönem ünlü yönetmen David Fincher ile evli olduğu Donya Fiorentino ile yaşandı. Fiorentino, Oldman’ı alkol bağımlılığı ve fiziksel istismarla suçlamış, bu iddialar çiftin dört yıllık evliliğini sona erdirmişti. Ünlü oyuncu, “42 yaşındayken boşanmış olarak uyandım ve oğullarımın velayeti bendeydi. Bu, başlı başına zordu çünkü pek çok yapım Macaristan, Budapeşte, Prag, Avustralya gibi yerlerde çekiliyordu. Bu yüzden pek çok işi geri çevirdim. Ancak Harry Potter için şükürler olsun. Size söylüyorum, ikisi (Batman ve Harry Potter) gerçekten beni kurtardılar, çünkü bu, çok parayla az iş yapabileceğim ve sonra çocuklarla evde olabileceğim anlamına geliyordu.” şeklinde konuştu.

Yorumunuz

Your email address will not be published.