/

İstanbul’da zumba rekoru

İstanbul Festivali, Festival Park Yenikapı’da tüm hızıyla devam ediyor. Festivalin on ikinci gününde 50 bin kişiyle yapılan zumba dansıyla bir dünya rekoru kırıldı.

Festivalin on ikinci günü saat 16.00’da kapılarını açtı. 6 Ağustos’a kadar devam edecek ve birbirinden farklı etkinliklerin gerçekleşeceği İstanbul Festivali’nin on ikinci gününde de ziyaretçiler çeşitli etkinlikler ve konserlerle eğlence dolu bir yaz akşamı geçirdi.

Focus İstanbul Etkinlik Yönetimi tarafından Festival Park Yenikapı’da düzenlenen İstanbul Festivali’nde sahne alan Edis’in konserinden önce, bir rekor denemesi gerçekleşti. Genç Sahne’de başlayan ve Ana Sahne’de süren rekor denemesiyle, tam 50 bin kişiyle zumba dansı yapıldı ve izleyicilerle birlikte bir dünya rekoruna imza atıldı.

İstanbul Festivali konserleri 3 Ağustos Perşembe günü Sefo ile devam edecek.

6 Ağustos Pazar gününe kadar sürecek İstanbul Festivali programında sırasıyla; 4 Ağustos Cuma günü Blok3MotiveCeza, 5 Ağustos Cumartesi günü Dolu Kadehi Ters Tut, 6 Ağustos Pazar günü ise Sıla sahne alacak.

17 gün boyunca 36 sanatçının sahne alacağı İstanbul Festivali’nde biletler www.istanbulfestivali.com web sitesinden satın alınabiliyor.

Yorumunuz

Your email address will not be published.