John Wick şimdi de dizi oluyor

John Wick hayranları için heyecan verici gelişmeler yaşanıyor. Chad Stahelski, John Wick evreninin yeni projelerle büyümeye devam edeceğini doğruladı ve şu an bir John Wick TV dizisi üzerinde çalıştıklarını açıkladı.

“The Continental” ve “Ballerina” gibi önceki yan filmlerle birlikte, John Wick evreninin televizyon dünyasına taşınması planlanıyor. Stahelski, yazar ekibinin üzerinde çalıştığı fikirleri çok beğendiğini ve bu projelerin hepsinin ilgi çekici olduğunu belirtti. Ayrıca, bu projelerin bir kısmını yönetmeyi arzuladığını da ifade etti.

Yönetmen, TV dizisinin bazı bölümlerini çekmek istemesinin sebebini, TV formatının filmlerde deneyemediği bazı unsurları deneme fırsatı olarak gördüğünü söyledi. John Wick evreninde farklı karakterlerin ve hikayelerin keşfedilmesi, bu evrenin televizyon ekranlarına taşınması, aksiyonseverler için oldukça heyecan verici olabileceğini sözlerine ekledi.

Keanu Reeves’in serideki rolüne geri dönüp dönmeyeceği ve nasıl bir şekilde döneceği ise hala merak konusu olmaya devam ediyor.

Yorumunuz

Your email address will not be published.