“Kübra”dan ilk fragman geldi

Netflix, başrolünde Çağatay Ulusoy’un yer aldığı yeni dizisi “Kübra”nın resmî fragmanını paylaştı. Dizinin yönetmenliğini Yağmur Taylan ve Durul Taylan üstleniyor.

Afşin Kum’un aynı isme sahip romanından uyarlanan “Kübra”, kendi hâlinde genç ve mütevazı Gökhan’ın, telefonuna birtakım gizemli mesajların gelmesi sonucu hayatının değişmesini ve kendini beklemediği olayların içinde bulmasını konu alıyor.

Dizinin kadrosu

Dizinin oyuncu kadrosunda Çağatay Ulusoy’un yanı sıra, Aslıhan Malbora, Ahsen Eroğlu, Nazan Kesal, Cihan Talay, Aytek Şayan ve Ahmet Mümtaz Taylan gibi isimler yer alıyor.

Onur Güvenatam’ın yapımcılığını üstlendiği dizinin senaryosu Murat Uyurkulak, Rana Mamatlıoğlu, Bekir Baran Sıtkı imzası taşıyor.

‘Kübra’, 18 Ocak’ta tüm dünya ile aynı anda sadece Netflix’te yayımlanacak.

“Kübra”nın konusu

Gökhan, İstanbul’un arka mahallelerinin birinde yaşayan, hayatının aşkıyla evlenmek için yaşamını yoluna koymaya çalışan sıradan bir gençtir. Bu sıradan hayatı; üyesi olduğu sanal bir uygulamada, Kübra isimli hesaptan gelen bir mesajla değişmeye başlar: “Sen farklısın!”.

Gökhan başta önemsemediği bu mesajın ne anlama geldiğini de, kendisine attığı mesajlarla ona kimsenin bilmediği, beklenmedik olaylar hakkında birtakım bilgi ve uyarılar veren Kübra’nın kim olduğunu da zamanla anlar. Gökhan’ın bu gerçeği kabullenmesi onu zorlu bir yolculuğa çıkarmış olur. Bu yolculukta Gökhan’ın destekçileri kadar düşmanları da olacaktır. Ve Gökhan kendini “karanlık ve aydınlığın savaşı” olarak gördüğü bir savaşın tarafı olarak bulacaktır.

Yorumunuz

Your email address will not be published.