/

Madonna’ya 300 bin sterlin ceza

Madonna, “Celebration” adlı dünya turnesine sorunlu bir başlangıç yaptı. Pazar günü Londra’daki O2 Arena’da verdiği konserde müzik yasağını ihlal ettiği için 300 bin sterlinlik (10 milyon TL) bir para cezasıyla karşı karşıya.

65 yaşındaki “pop müziğin kraliçesi”, pazar günü konseri 22.30’da bitirmesi gereken bir saate 23.00’te son verdi. Ancak konsere geç başladığı için yasak saatini aştı ve gösteriyi aniden bitirdi, bu da konser listesindeki dört şarkının söylenememesine sebep oldu. Konserin yarıda kesilmesi hayranları büyük bir hayal kırıklığına uğrattı.

Gösteri, arenadaki etkinliklerin pazartesi ile cumartesi günleri arası en geç 23.00 ve pazar günleri en geç 22.30’a kadar biteceğini belirten yasayı ihlal ettiği için yarıda kesildi. Madonna, programı kısa kesse de süreyi yine de 30 dakika aştı. Programın geç bitmesi, Madonna’nın toplamda 300 bin sterlin para cezasına çarptırılacağı anlamına geliyor.

Öfkeli hayranlar, Madonna’nın zamanında sahneye çıkması durumunda iki saatlik gösteriyi tamamlayabileceğini, ancak onu görebilmek için saat 21.00’e kadar beklemek zorunda kaldıklarını belirttiler.

Konser sonrası sosyal medyada Madonna’ya yönelik eleştiriler yağdı. Müzikseverler, konserin yarıda kesilmesi nedeniyle bilet paralarının iade edilmesini talep ettiler. Seyirciler, bu konser için 1300 sterline (44 bin TL) kadar para ödemişti.

Yorumunuz

Your email address will not be published.

Latest from Ajanda