/

Sabıka fotoğrafı sanat eseri oldu

Justin Timberlake, geçen ay New York’ta “kırmızı ışıkta geçtiği” gerekçesiyle polis tarafından durdurulmuş ve alkollü araç kullanma suçlamasıyla gözaltına alınmıştı. Polis merkezinde çekilen sabıka fotoğrafı sosyal medyada büyük yankı uyandırmıştı ve şimdi bu fotoğraf başka bir amaçla kullanılıyor.

Page Six’e göre, şarkıcının sabıka fotoğrafı, New York, Sag Harbor’daki Romany Kramoris Galerisi’nde sergilenen bir sanat eserine dönüştürüldü. Sanatçı Godfrey Lohman, birkaç farklı renkte mevcut olan bu eseri yakın zamanda galeriye getirdi ve izleyiciler, eserin fotoğraflarını çekmek için uzun kuyruklar oluşturdu.

Galeri sahibi Romany Kramoris, “Tepkim ‘Aman Tanrım! Bu harika! Gerçekten harika!’ şeklinde oldu” diyerek, yaz boyunca Timberlake’in sabıka fotoğraflarını (fiyatlarının 520 dolar olduğu söyleniyor) satmayı planladığını belirtti. Galeri çalışanı Leslie Raff ise, “Bu eser bizim en güncel parçamız” yorumunu yaptı.

Latest from Ajanda

Efes’in kayıp kapısı bulundu

Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın ‘Geleceğe Miras Sonsuz Efes’ projesi kapsamında Efes Antik Kenti’ndeki kazı çalışmaları devam

Kraliyet mühründe ilginç yazı

Kırıkkale’deki Büklükale kazı alanında, Japon arkeolog Doç. Dr. Kimiyoshi Matsumura liderliğindeki ekip tarafından bulunan Hitit kraliyet