‘The Office’ geri dönebilir

2005-2013 yılları arasında yayınlanan ‘The Office’in yıldız oyuncusu Melora Hardin, büyük beğeni toplayan dizinin sona ermesinin üzerinden on yılı aşkın süre geçtikten sonra açıklama yaptı.

“Kesinlikle yeniden başlamaya” hazır olduğunu söyleyen Hardin, ancak diğer oyuncu kadrosunun sadece tek bir film için geri dönmeye daha fazla ilgi duyabileceğine inanıyor.

Dizide Jan Levinson karakterini canlandıran 56 yaşındaki Hardin, cuma günü The US Sun’a verdiği röportajda, olası bir yeniden başlama konusunda heyecanla “Kesinlikle gelirdim. Birçoğumuzun bunu yapacağını düşünüyorum.”

“Ancak bir film yapmayı çok isterdim çünkü o zaman çok hızlı olurdu ve bunu yapardık. Bunun için herkesi geri getirebileceğimizi düşünüyorum.” dedi.

Sektör gazetecisi Matthew Belloni’nin geçtiğimiz eylül ayında Puck’ta, “Greg Daniels, ‘The Office’i yeniden başlatmaya hazırlanıyor” diye yazmasının ardından yeniden bir araya gelme söylentileri neredeyse altı aydır ortalıkta dolaşıyordu.

Hardin, verdiği röportajda bu konuya özel olarak değinmedi ancak Daniels’la, yeniden bir dizi veya filmin çekilmesi durumunda karakterinin hikâye olasılıkları hakkında halihazırda konuştuğunu itiraf etti.

Yıldız, “Aslında Greg’le bazı fikirler hakkında konuştum. Jan’in bir kişisel gelişim gurusu gibi olması durumunda bunun komik olacağını düşündüm çünkü o çok sorunluydu.” açıklamasında bulundu.

Yorumunuz

Your email address will not be published.

Latest from Sinema & TV