///

Tom Cruise, Top Gun 3 için hazırlanıyor

1986’da vizyona girdiğinde büyük bir başarı elde eden Top Gun, 2022’de hayranları için heyecan verici bir geri dönüş yaşadı. Top Gun: Maverick filminde Tom Cruise’un yanı sıra rol alan Glen Powell ve Miles Teller, şimdi serinin yeni bir filmi için bir araya gelmeye hazırlanıyor. 61 yaşındaki aksiyon yıldızı Tom Cruise’un, üçüncü Top Gun filminde Pete “Maverick” Mitchell rolünü tekrar canlandırmaya hazırlandığı konuşuluyor.

Paramount Pictures, Top Gun serisinin üçüncü filmi üzerinde çalışmak üzere senarist Ehren Kruger’ı görevlendirdi. Ayrıca, stüdyonun yönetmen olarak Joseph Kosinski’yi geri getirme ve Cruise’un yanında Glen Powell ve Miles Teller gibi oyuncuları tekrar bir araya getirme planları olduğu bildiriliyor.

Ayrıca Tom Cruise’un Warner Bros. ile yeni bir anlaşma yapması, Cruise’un bu stüdyo için projeler üreteceği ve başrollerde yer alacağı anlamına geliyor. Ancak Cruise, bu yeni anlaşmaya rağmen Paramount ile Top Gun 3 üzerinde çalışmaya devam edebilecek.

Top Gun: Maverick, ticari bir başarı olmasının yanı sıra geçen yılki Oscar’larda En İyi Film dalında da aday gösterilmişti.

Yorumunuz

Your email address will not be published.