/

YBY Woods’tan dopdolu program

YBY Woods, Eylül ayını dopdolu bir programla karşılıyor. Sanatseverleri heyecanlandıracak jazz ve pop konserleri, açık hava sinema gösterimleri ile Beauty & Wellness Fest (2-3 Eylül) ve Doğal Yaşam Festivali (30 Eylül – 1 Ekim) Eylül’de hem sanatseverler hem de sağlığını önemseyenlerle buluşuyor.

Eylül ayında yıldızların altında konser keyfi YBY Woods’ta!

20. Radyo Boğaziçi Müzik Ödülleri’nde “En İyi Rock Müzik Sanatçısı” seçilen ve eşsiz sesiyle herkesin beğenisini kazanan Sena Şener ile son dönemin en genç yeteneklerinden şarkıcı ve söz yazarı Evren Can Gündüz 2-3 Eylül’de Beauty & Wellness Fest’te, usta sanatçı Zuhal Olcay 20 Eylül, Türk müziğinin en uzun soluklu gruplarından Yeni Türkü ise Doğal Yaşam Festivali kapsamında 30 Eylül tarihlerinde sevenleriyle YBY Woods’ta buluşuyor. 9-10 Eylül’de gerçekleşecek Back to School YBY Çocuk Şenliği de miniklere okul öncesi enerji depolayacak birbirinden keyifli etkinlikler içeriyor.

Ormanda sinema, açık hava gösterimiyle YBY Woods’ta!

YBY Woods, Ormanda Sinema konsepti ile Kemerburgaz Kent Ormanı’nın kalbinde dünya standartlarında açık hava sineması deneyimini sunmaya devam ediyor. Elflerin, hobitlerin, büyücülerin efsanevi dünyası Yüzüklerin Efendisi 6 Eylül, aile bağlarını Coppola’nın eşsiz sanatıyla buluşturduğu Baba filmi ise 27 Eylül tarihlerinde gökyüzünün altında sinemaseverleri bir araya getirmeye hazırlanıyor.

YBY Woods ayrıcalıklarıyla misafirlerine eşsiz bir deneyim sunuyor

Takvimdeki etkinliklerden önce de misafirleri keyifli aktivitelerin beklediği YBY Woods, etkinlik günleri kapılarını 15.00’te açıyor; 7’den 70’e herkes için ormanın içinde eğlenceli bir gün sunuyor. Can dostu evcil hayvanların da kabul edildiği YBY Woods’a dileyenler kendi sandalyesini ve içeceğini de yanlarında getirebiliyor.

YBY Woods ağustos konserleri takvimi yayınlanırken, biletlere biletix, passo.com.tr, bubilet ve biletinial platformlarından ulaşılabiliyor.

YBY Woods Eylül ayı etkinlik yakvimi:
  • 2 Eylül – Sena Şener
  • 3 Eylül – Evren Can Gündüz
  • 6 Eylül – Ormanda Sinema / Yüzüklerin Efendisi
  • 9-10 Eylül – Back to School YBY Çocuk Şenliği
  • 20 Eylül – Zuhal Olcay
  • 27 Eylül – Ormanda Sinema / Baba
  • 30 Eylül – Yeni Türkü

Yorumunuz

Your email address will not be published.