/

Yılın en kötü filmleri hangileri?

Her yıl geleneksel olarak düzenlenen ve yılın en kötü filmi, yönetmeni, oyuncuları, senaryosu, ekran çifti gibi kategorilerde ödül dağıtan Altın Ahududu Ödülleri dün gece sahiplerini buldu.

Sinema dünyasının en prestijli ödüllerinden biri olan Oscar Ödül Töreni’nden bir gün önce düzenlenen etkinlikte yılın en kötü filmi Winnie the Pooh: Blood and Honey oldu.

Winnie the Pooh isimli karakterden esinlenen korku filmi adaylık aldığı 5 kategoride de “zafer” kazandı. En kötü film, en kötü yönetmen, en kötü senaryo, en kötü ekran çifti ve en kötü yeniden yapım kategorilerinde ödülü alan film geceye damga vurdu.

Ünlü oyuncu Megan Fox iki farklı kategoride ödül alarak kırılması güç bir rekora imza attı… Megan Fox, Expend4bles filmindeki performansıyla en kötü yardımcı kadın oyuncu ödülünü alırken Jıhnny  & Clyde filmindeki performansıyla da en kötü kadın oyuncu ödülünü kazandı. Fox daha önce 8 kez aday gösterilmişti.

Dünyaca ünlü oyuncu Sylvester Stallone de Expend4bles’taki performansıyla en kötü yardımcı oyuncu ödülünü aldı. Stallone daha önce yüzyılın en kötü oyuncusu ve son 10 yılın en kötü oyuncusu ödülünü kazanmıştı.

Aktör Jon Voight de Mercy isimli filmindeki performansıyla en kötü erkek oyuncu ödülünü kazandı.

Latest from Ajanda

Efes’in kayıp kapısı bulundu

Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın ‘Geleceğe Miras Sonsuz Efes’ projesi kapsamında Efes Antik Kenti’ndeki kazı çalışmaları devam

Kraliyet mühründe ilginç yazı

Kırıkkale’deki Büklükale kazı alanında, Japon arkeolog Doç. Dr. Kimiyoshi Matsumura liderliğindeki ekip tarafından bulunan Hitit kraliyet