Nano fat enjeksiyonu nedir?

Kişinin kendi yağ dokusunun alınması ve kök hücre bakımından zengin hale getirilerek tekrar hastaya verilmesidir.

NASIL UYGULANIR? Liposuction uygulaması ile alınan yağ dokuları çeşitli işlemlerden geçilerek sıvılaştırılır, gençleştirme, yenilenme istenen bölgelere enjeksiyon yöntemiyle uygulanır.

NE İŞE YARAR? Nano Fat haline gelen yağ dokuları, kök hücre, bağ dokusu ve sitokin enzimlerini içerir. Uygulandığı bölgede cildin onarılmasını, yenilenmesini sağlar. Kollajen üretimini artırarak cildi nemlendirir, incelen deriyi kalınlaştırır, ince kırışıklıkları ve cilt tonundaki dengesizlikleri giderir. Ayrıca yara izlerinin azaltılmasında, açık yaraların tedavisinde, radyoterapi hasarlarının giderilmesinde de kullanılır.

HANGİ BÖLGELERE UYGULANIR? Nano Fat Enjeksiyonu yüz, göz çevresi, boyun, dekolte bölgesi ve ellere uygulanabilir.

PÜF NOKTASI NEDİR? Bu işlem ancak klasik liposuction yöntemiyle alınan yağ dokusu ile gerçekleştirilebilir. Bölgesel incelme ameliyatından alınan fazla yağlar gerekli bölgelere dolgu amaçlı kullanılabildiği gibi Nano Fat Enjeksiyonu olarak anti aging amaçlı da değerlendirilebilir.

Daha fazla bilgi için: https://www.akinyucel.com/cilt-yenileme-ve-genclestirmede-kok-hucre-teknolojisi-nano-fat/ linkini ziyaret edebilir, (0535) 620 70 01 ve (0212) 236 12 92 nolu telefonlardan kliniğimizi arayabilir, info@akinyucel.com’dan bize yazabilirsiniz.

Yorumunuz

Your email address will not be published.