Paris Işıltısı nedir?

Paris Işıltısı, cildi besleyen, takviye eden çok sayıda vitamin, mineral ve enzimi bünyesinde barındıran yeni nesil bir mezoterapi ürünüdür.

Nasıl etki eder? Paris Işıltısı’nın formülünde yer alan yüksek miktarda serbest hyalüronik asit, cildin derinlemesine nemlenmesini sağlar. Bu ürünün içeriğindeki diğer bileşenler ve enzimler cildin protein üretimini destekler.

Hangi cilt sorunlarına iyi gelir? Ciltteki ton farklılıkları, nem eksikliği, kuru ve solgun görünümü gideren Paris Işıltısı, cildin canlanmasını ve onarılmasını sağlar.

Paris Işıltısı alerji yapar mı? Paris Işıltısı yeni nesil ve güvenle uygulanabilen bir mezoterapi ürünüdür. Bilinen herhangi bir alerjik etkisi yoktur.

Hangi bölgelere uygulanır? Göz çevresi, yüz, boyun, dekolte bölgesinde ve ellerde rahatlıkla uygulanabilir.

Uygulama ne kadar sürer? Paris Işıltısı içeriği, diğer mezoterapi ürünleri gibi ince uçlu enjektörlerle birkaç dakikada uygulanabilir.

Ne sıklıkla yapılmalıdır? İlk uygulamada 2’şer hafta arayla 3 doz yeterlidir. Daha sonra birer ay arayla 2’şer doz şeklinde uygulanır. Bu işlem senede iki kere düzenli uygulandığında cilt yaşlanmasını etkili bir şekilde geciktirir.

Daha fazla bilgi için: https://www.akinyucel.com/cildiniz-paris-isiltisiyla-aydinlansin/ linkini ziyaret edebilir, (0535) 620 70 01 ve (0212) 236 12 92 nolu telefonlardan kliniğimizi arayabilir, info@akinyucel.com’dan bize yazabilirsiniz.

Yorumunuz

Your email address will not be published.